Виробництво в м.Івано-Франківськ, вул.Вірменська, 5
+380 50 246 1420
Ice Queen
Дата виконання: 18.10.20
Технічне завдання:
Конфігурація кухні: буквою «П»
Острів, за яким можливий прийом їжі для декількох чоловік
Розмістити: вбудований холодильник, мікрохвильова і духова піч – вбудовані в пеналі, вбудована посудомийка, вбудована витяжка, місце зберігання дошки для тіста, карго для спецій і соусів, місце зберігання вина.
Мийка, стільниця і підвіконники – зі штучного каменю
Наша пропозиція:
Кухня розташована в просторому приватному будинку. Окрема кімната-їдальня знаходиться в сусідньому приміщенні, тому замість обіднього стола - тут острів для швидких перекусів, які люблять робити діти-підлітки господарів.
Стільниця зі штучного каменю фірми LG HI-MACS. Ми любимо використовувати цей матеріал, бо він дозволяє без стиків і додаткових планок втілити практично будь-які бажання. До того ж, він піддається відновленню, якщо у процесі використання з'явилися подразнення. В цьому проекті вся робоча поверхня нестандартної глибини – 650мм, а глибина острова – 900мм.
МИЙКА ТЕЖ ЗІ ШТУЧНОГО КАМЕНЮ, ТОМУ ВОНА ЗІ СТІЛЬНИЦЕЮ Є СУЦІЛЬНОЮ МОНОЛІТНОЮ КОНСТИТУЦІЄЮ - БЕЗ ШВІВ І СТИКІВ
Це дуже спрощує користування і догляд за кухнею, адже відсутні щілини, куди б могла потрапити вода.
МАТЕРІАЛ ФАСАДІВ - ПАНЕЛІ INTELLECT
Це найкращий матеріал для кухонь, тому що він: стійкий до високих температур, піддається відновленню від незначних пошкоджень, стійкий до хімічних подразників, маскує відбитки пальців.
Для зручності зберігання і швидкого доступу до спецій та соусів, було передбачене карго. А місце зберігання вина вирішили зробити в острові.
Також ми помітили, що у господарів було багато красивого святкового посуду, для зберігання якого вирішили додати окремий пенал. Його фасади – з тонованого глянцевого скла, тому вечірня підсвітка всередині виглядає дуже ефектно.
У верхні тумби вмонтована LED-підсвітка, тому робоча поверхня завжди буде гарно освітлена
подивіться Відеоогляд кухні
відгук нашого клієнта
Романна Ясиновська
29.12.20
Хочу висловити вдячність студії "PERFECT МЕБЛІ" за виготовлення кухні моєї мрії. При розробці дизайну квартири в мене виникла ідея створити кухню свого роду в "американському " стилі, висотою до стелі. Така висота не є типовою на наших теренах, проте спеціалісти студії не побоялися відійти від загальних стандартів і результат просто перевершив сподівання. Крім того, що працівники студії втілили в життя моє бачення кухні, вони також допомогли мені безліччю підказок , які покращили функціональність самого приміщення, допомогли визначитись з вибором кухонної техніки, підібрали дуже гарний штучний камінь та інше. Коли я вперше побачила кухню після монтажу, я сказала що мабуть не бачила кращої вживу, а вона, оця найкраща у світі кухня, ще й моя! І моя 8-річна донечка не могла натішитись. Чекаю не дочекаюся,коли зможу ділитися з нею своїми кулінарними секретами на нашій новій кухні) Персональна подяка Духовичу Олегу за таку класну роботу, обов'язково будемо звертатися до вас ще!
Будь ласка, заповніть поля контактними даними
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Made on
Tilda